BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 29 Listopada 2021    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Artykuły

Wójt Gminy Czernichów zaprasza do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym - 26 września w Nowej Wsi Szlacheckiej

Wójt Gminy Czernichów zaprasza do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, który zgodnie z ustawą o statystyce publicznej jest obowiązkowy.

Mając powyższe na uwadze podczas dożynek wiejskich w niedzielę 26 września 2021 r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Szlacheckiej, będzie możliwość przeprowadzenia spisu u rachmistrza spisowego od godziny 13:00 do 17:00.

W celu sprawnego przeprowadzenia spisu należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz nr PESEL mieszkańców danej posesji, ponieważ jeden z domowników może spisać całą rodzinę. Należy znać powierzchnię użytkową mieszkania, ilość pomieszczeń, rok oddania budynku do użytkowania, miejsce pracy członków rodziny (miejscowość i ulica) oraz wykonywany zawód.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...