Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Artykuły

Przerwa w obradach XLIV sesji Rady Gminy Czernichów

Zawiadomienie

Szanowni Państwo, w związku z problemami technicznymi (awaria magistrali sieciowej u dostawcy internetu) w dniu 27 września 2021 r. podczas XLIV sesji Rady Gminy Czernichów, zawiadamiam, że została ogłoszona przerwa do dnia  4 października 2021 r.

Przewodniczący Rady Gminy Czernichów wyznacza wznowienie obrad XLIV sesji Rady Gminy Czernichów  na dzień 4 października o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czernichów (I piętro p.120), podczas której zostanie procedowany  porządek obrad XLIV sesji Rady Gminy Czernichów.

Przewodniczący Rady

Zbigniew Kędzierski

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...