BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Artykuły

Informacja dla mieszkańców dotycząca dowodów osobistych

OGŁOSZENIE

Zespół Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Czernichów informuje, że w związku z planowanym ogólnopolskim wdrożeniem rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców, planowane jest całkowite zablokowanie dostępu do Rejestru Dowodów Osobistych dla urzędników.
W związku z powyższym w dniu 5 listopada wnioski o wydanie dowodu osobistego, a także odbiór dowodów osobistych oraz inne operacje związane z dowodami osobistymi będą możliwe do załatwienia wyłącznie do godziny 12:00.
Jednocześnie informujemy, że wyłączenie wyżej wymienionych usług następuje w całym kraju, co oznacza że usługi te nie będą dostępne w żadnym urzędzie oraz punkcie zajmującym się obsługą dowodów osobistych na terenie Polski.
{BACKBUTTON}

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...