BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 26 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Artykuły

III Edycja Konkursu Piosenki „Śpiewające Przedszkolaki” – „Repertuar Baśniowej Kapeli”

We czerwartek 28.05.2013r. o godz. 9.00 w Przegini Duchownej odbyła się III Edycja Konkursu Piosenki „Śpiewające Przedszkolaki” – „Repertuar Baśniowej Kapeli”, zorganizowana przez Integracyjne Samorządowe Przedszkole w Przegini Duchownej.
W konkursie wzięło udział 12 placówek oświatowych z terenu gminy Czernichów, szkół i przedszkoli. Patronat nad konkursem objął Pan Wójt Gminy Czernichów mgr Szymon Łytek. Gościem specjalnym była Baśniowa Kapela, która swoim występem umilała czas uczestnikom. W konkursie uczestniczyło 34dzieci, które wspaniale śpiewały, a nawet tańczyły, będąc przebrane w bajecznie kolorowe i wiosenne stroje. W ramach przerywników wystąpiły tez poszczególne grupy z naszego przedszkola. Po występach wszyscy zebrani goście oraz dzieci zostali zaproszeni na poczęstunek. Obrady jury, które nie były prostą sprawą, były burzliwe, gdyż wszystkie występy były przepiękne. Postanowiono nagrodzić:

1 miejece - Angelika B., Kinga G., MariaP., Samorządowe Przedszkole w Czernichowie - "GOOL"

2 miejsce - Marcin T., Matuesz M., Anna M., Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Szlacheckiej - "OWIECKI"

3 miejsce - Miłosz M., Wiktoria C., Oliwia M., Integracyjne Samorządowe Przedszkole w Przegini Duchownej, "SZARLOTKA"

Wyróżnienie - Piotr K., Jan U., Samorządowe Przedszkole w Wołowicach, "BOBASKU"

Artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz płyty Baśniowej Kapeli, a placówki oświatowe statuetki i dyplomy. Po wręczeniu nagród wspólnie się bawiliśmy z Baśniową Kapelą.

        Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Wójta mgr Szymona Łytek za objęcie patronatu nad konkursem. Pani Teresie Baranowskiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przegini Duchownej za użyczenie sali gimnastycznej oraz pomoc w przygotowaniach do konkursu. Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w przygotowanie dzieci do występu. Pani Ewie Pajor, dyrektor Gminnej Biblioteki w Czernichowie za obrady jury. Panu Radnemu  Bartłomiejowi Feluś za obrady jury i słodkie upominki dla dzieci. Panu Sołtysowi Andrzejowi Feluśza pomoc w przygotowaniach. Baśniowej Kapeli za prowadzenie konkursu i umilanie czasu. Pragniemy tez podziękować naszym Sponsorom, bez których nie odbyła by się tak wspaniała impreza:

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Płatek, Nowa Wieś Szlachecka

"Styrodom" Ewelina, Grzegorz Świadek, Rusocice

"Medi - Vox" Aparaty Słuchowe

Zakład Remontowo - Budowlano - Handlowy "DAN - BUD" s.c. Danuta i Tadeusz Kapusta

Firma Produkcyjno - Handlowo – Usługowa,  Agnieszka Panek, Przeginia Narodowa

Agnieszka i Robert Witkowscy

Salon Fryzur "Edyta", Edyta Baster - Paszcza, Rusocice

ZI STYLE Salon Fryzjerski, Zofia Wiecheć, Czernichów

Firma Budowlana Ryś - Bud, Piotr Ryś

Firma Handlowo - Usługowa MODERN INSTALL, Tomasz Rakoczy, Przeginia Duchowna

"Bramen", Stańko Rusocice

Sklep spożywczo - przemysłowy "Odido", Edyta i Robert, Nowa Wieś Szlachecka

Agnieszka Michalik

        A wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, gratulujemy talentu i zapraszamy na następną edycję konkursu. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla Was wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi.

Organizatorzy

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...