BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 28 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Makary, Prokop, Hilary

Artykuły

Nowe gminy w LGD Blisko Krakowa

Szanowni Państwo, 17 czerwca 2015 r. Gmina Liszki oraz Gmina Zabierzów dołączyły do grona członków stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania (LGD) Blisko Krakowa.

Po rozszerzeniu LGD Blisko Krakowa obejmuje swym działaniem teren 6 gmin powiatu krakowskiego  są to: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne i Zabierzów.  W ciągu ubiegłych siedmiu lat za  pośrednictwem LGD mieszkańcy, organizacje społeczne, przedsiębiorcy i  samorządy zrealizowały szereg przedsięwzięć służących rozwojowi obszaru posykując fundusze europejskie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  (PROW) na lata 2007-2013. Łącznie zrealizowaliśmy ponad 115 projektów za kwotę  ok. 5,7 mln zł.  Miniony okres programowania, to nie tylko szereg ciekawych projektów,  ale przede wszystkim doświadczenie we współpracy opartej na zasadzie partnerstwa i partycypacji społecznej.  Przed nami nowa perspektywa finansowa funduszy europejskich na lata 2014-2020, wkrótce LGD przystąpi do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju, dzięki której mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządy po raz kolejny zyskają możliwość sięgnięcia po środki finansowe na rozwój obszarów wiejskich. Zapraszamy do włączenia się w prace nad LSR  i systematycznego odwiedzania strony: www.bliskokrakowa.pl, jesteśmy  też na www.facebook.com/bliskokrakowa.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...