BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 28 Listopada 2021    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław

Projekt Doradztwa Energetycznego

Projekt Doradztwa Energetycznego
Doradca energetyczny dla gminy Czernichów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚ i GW) w Krakowie informuje, iż w ramach małopolskiego systemu wsparcia doradczego w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE) pracuje obecnie 5 doradców energetycznych. Udzielają oni nieodpłatnych usług doradczych w zakresie działań na rzecz rozwoju gospodarki niskoemisyjnej. Odbiorcami działań są instytucje publiczne, przedsiębiorcy, osoby fizyczne. 

Doradcą energetycznym dla obszaru Gminy Czernichów jest:

Anna Synowiec WFOŚ i GW w Krakowie
ul. Kanonicza 12, 31-002 Kraków
tel. 515-493-106,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...