BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Monitoring powietrza w gminie Czernichów

mwza

life

W dniach 27.01.2017 r. do 13.02.2017 r. przy wsparciu Krakowskiego Alarmu Smogowego w ramach projektu LIFE pn. „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”, na terenie gminy Czernichów przeprowadzony będzie pomiar jakości powietrza. Pomiary dotyczyć będą stężeń pyłów zawieszonych PM10. Pyłomierz zostanie zainstalowany kolejno w różnych miejscowościach naszej gminy. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do bieżącej obserwacji wskazań jakości.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...