BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 28 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz

14 listopada 2018 r. Dzień Czystego Powietrza

Jak co roku Ekodoradca gminy Czernichów zaprasza na dzień otwarty pod hasłem „Czyste powietrze – wspólna sprawa”.

Na I piętrze urzędu gminy (przy kasie) będzie zlokalizowany punkt informacyjny dla mieszkańców. Każda zainteresowana osoba uzyska kompleksowe informacje na temat programów proekologicznych realizowanych na terenie gminy Czernichów. Mieszkańcy będą mieli okazje zapoznać się z działaniem kamery termowizyjnej oraz zgłosić swój budynek do przeprowadzenia badania za jej pomocą.

Przewidziano także miejsce zabaw plastyczno-edukacyjnych dla najmłodszych. Starsze dzieci będą mogły napisać, lub przynieść już gotowy list do sąsiada, którego celem będzie namówienie go do zmiany źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne. Dzieci powinny wykorzystać sztukę argumentacji i przekonać adresata, że takie ogrzewanie jest zdrowsze, lepsze, wygodniejsze i po prostu, że warto! Najciekawsze listy zostaną opublikowane na stronie Urzędu Gminy i Urzędu Marszałkowskiego. Zapraszamy

Listy można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PAPETERIA DO POBRANIA

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...