BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Ekodoradca z projektu LIFE

Ekodoradca w Czernichowie

malopolska ekolife


W ramach koordynowanego i współfinansowanego przez województwo małopolskie projektu LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” w gminie Czernichów pracuje ekodoradca. Jest to osoba, która udziela porad w zakresie wyboru i wymiany źródeł energii do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej, termomodernizacji budynków, instalacji odnawialnych źródeł energii. Pomaga wybrać indywidualne,najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego domu i informuje gdzie i jak można uzyskać wsparcie finansowe, a także pomaga wypełnić wnioski o dotacje.
Równocześnie ekodoradca prowadzi edukację dorosłych mieszkańców, oraz dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym w zakresie ograniczenia niskiej emisji, oszczędności energii oraz ekologicznych i zdrowotnych korzyści płynących z wymiany starych źródeł ciepła na nowocześniejsze.

Ekodoradca – Edyta Urbańczyk-Kowalik jest do Państwa dyspozycji w Urzędzie Gminy Czernichów, 
pok. 4, w godzinach:


poniedziałek: 11.00 – 17.00
wtorek – piątek: 8.00 – 14.00


tel. 12 444 55 77, wew. 104
tel. kom. 515 912 073


adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...