BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 28 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz

Eko Chatka na pikniku w Czernichowie w dniu 27 czerwca 2021 r.

 

Ekodoradcy wzięli udział w pikniku organizowanym w Czernichowie przez Stowarzyszenie Sympatyków gminy Czernichów Blisko Ludzi i LKS Wisła Czernichów. Plenerowa impreza dla dzieci była połączona ze zbieraniem funduszy na ratowanie zdrowia i życia małego Janka z Chrzanowa #armiaJanka

W Eko Chatce https://www.youtube.com/watch?v=sERjPCY3RaY można było zapoznać się z zasadami działania odnawialnych źródeł energii (OZE) i własnoręcznie uruchomić modele urządzeń takich jak popa ciepła, ogniwa fotowoltaiczne czy mini elektrownia wiatrowa. Każdy mógł wziąć udział w zabawie przypominającej zasady segregacji odpadów

Interaktywne zestawy OZE zostały zakupione przez Lokalną Grupę Działania Blisko Krakowa w ramach projektu "Ekochatka Blisko Krakowa - podniesienie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych poprzez utworzenie mobilnej pracowni OZE”.

Na osoby które skorzystały z porady ekodoradców, przyłączyły się do akcji charytatywnej, wspólnej zabawy lub przyniosły plastikowe zakrętki w podziękowaniu czekały sadzonki kwiatów ogrodowych

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...