BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2021    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.grudzien2020.slajd-korona1812gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.nowe.s-zima-drogi-czernichowgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.korona.slajd-koronagk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

Szczepienia przeciw COVID-19 - Czytaj więcej

Zakończył się VII Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych

Renifery, Śnieżynki, Święta Rodzina, Diabły a nawet Anioły z… telefonami komórkowymi spacerowały 10 stycznia w korytarzu ZPO w Czernichowie. To za sprawą odbywającego się już po raz siódmy Gminnego Przeglądu Przedstawień Bożonarodzeniowych. Dzieci i młodzież do występów przygotowywały się od października. Wiele czasu spędziły ucząc się ról i układów tanecznych. Ciężka praca nie poszła na marne. Mogli przekonać się o tym wszyscy, którzy obserwowali występy.
Przegląd rozpoczęli uczniowie szkoły w Rusocicach. To do nich należało najtrudniejsze zadanie – zainteresowanie publiczności. Poradzili sobie z tym znakomicie. Po nich na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Wołowic. Śnieżynki i renifery w spektaklu muzycznym nagrodzone zostały gromkimi brawami. W nastrój refleksji i iście diabelskiego humoru wprowadzili widzów gimnazjaliści z Czernichowa, którzy wystawili współczesne jasełka. Choć nie brakowało dramatycznych momentów i nagłych zwrotów akcji - wszystko skończyło się dobrze. Przedszkolaki z Czernichowa wystąpiły w konkursie kolęd i pastorałek. Rozśpiewanej grupie nikt nie szczędził braw. Dzieci z Samorządowego Przedszkola Integracyjnego w Przegini Duchownej zaprezentowały się w programie muzycznym i słownym. Oczarowały wszystkich nie tylko repertuarem, ale i brawurowym wykonaniem. Z kolei uczniowie szkoły w Przegini Duchownej przedstawili jasełka na wesoło. I choć rozśmieszanie innych jest niełatwym zadaniem – dzieciom udało się to znakomicie. Kolejny koncert przygotowali uczniowie najmłodszych klas ZPO w Czernichowie. Zaskoczyli wszystkich pięknymi piosenkami o tematyce świątecznej i wspaniałym wykonaniem. Imprezę zakończyli uczniowie ZPO w Kamieniu, którzy zaprezentowali się w tradycyjnych, przepięknie zagranych jasełkach.
Z okazji odbywającego się przeglądu, gimnazjaliści z Czernichowa wystąpili również w dodatkowych rolach. Zajmowali się organizacją i sprawnym przebiegiem przeglądu oraz wystąpili w rolach konferansjerów. Z zadaniami poradzili sobie znakomicie.
Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...