bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2019    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.baner_wianki_2019gk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.Piknik_ekologiczny_banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.wybory_przeginia_banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.042019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.logo_life_listgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.ulotka_OBWARZANEKgk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Wyścig rowerowy Tour de Cracovia

Tour de Cracovia                                            Tour grafika                                                    Tour

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyścigu rowerowym

Tour de Cracovia Amatorów, który odbędzie się 22 września 2018 w Więcławicach Starych

(gmina Michałowice) od godziny 12.00.

Pomysł wyścigu kolarskiego narodził się z inicjatywy Posła Ireneusza Rasia, Przewodniczącego Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki a prywatnie wielkiego miłośnika kolarstwa. Wyścig ten we współpracy z dyrektorem sportowym TDC Zbigniewem Klękiem, odbywa się co roku na jesieni począwszy od 2014 roku i ma na celu zachęcić wszystkich pasjonatów rowerów do spędzania aktywnego wypoczynku, a także do promowania zdrowego trybu życia.

Ambasadorami Tour de Cracovia są: najbardziej utytułowany Polski kolarz Rafał Majka, polscy kolarze szosowi Katarzyna Niewiadoma i Tomasz Marczyński oraz zeszłoroczny zwycięzca Tour de Pologne Amatorów Piotr Tomana.

Wystartować w tym kolarskim wydarzeniu może każdy pełnoletni, a na uczestników czekają dwa dystanse – na 38 km dla kobiet, a na 57 km dla mężczyzn. Start i meta znajdują się w Więcławicach Starych przy Kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła. Chętnych do udziału w wyścigu zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem stron internetowych:

- www.tourdecracovia.com

- bezpośrednio na stronie www.pomiaryczasu.pl w zakładce IV Tour de Cracovia Amatorów

Rejestracja on – line odbywa się do dnia 21 września 2018r. do godziny 24.00. Przed rozpoczęciem wyścigu należy zgłosić się po odbiór numerów startowych w godz od 9.00 do godziny 11.30. Rejestracja w dniu zawodów możliwa tylko w szczególnych przypadkach przy Kościele św. Jakuba w Więcławicach Starych. Udział w wyścigu jest bezpłatny (nie będą pobierane opłaty startowe).

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest ukończenie 18 lat. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, a na finalistów czekają bony na zakup sprzętu rowerowego. W programie przewidziano także loterię fantową.

Sponsorami imprezy pozostają: CEZ Skawina, Wodociągi Miasta Krakowa, MOTA-ENGIL Central Europe

Partner strategiczny: FoodCare Group

Partnerzy: Koleje Małopolskie, BIKE- RS, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Fundacja Pomocy Wdowom I Sierotom Po Poległych Policjantach 3line.pl, Policja, Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

Patron medialny: Głos24, Polsat Sport

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o wydarzeniu, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.tourdecracovia.com.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<