bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 22 Marca 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.logo_life_listgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.ulotka_OBWARZANEKgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.022019_01gk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

XVIII Powiatowy Turniej Wiedzy o Europie

27 marca w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie odbył się XVIII Powiatowy Turniej Wiedzy o Europie.

Patronat Honorowy nad Turniejem objęli: pani Róża Gräfin von Thun und Hohenstein - poseł do Parlamentu Europejskiego, pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego, pan Piotr Ćwik – Wojewoda Małopolski, pan Wojciech Pałka – Starosta Krakowski, pan prof. Tadeusz Słomka - JM Rektor Akademii Górniczo – Hutniczej, pan prof. Kazimierz Karolczak - JM Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego, pan prof. Włodzimierz Roszczynialski – JM Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, pan Paweł Kolasa - burmistrz miasta i gminy Skawina, pan Wacław Gregorczyk – burmistrz Krzeszowic, pan Szymon Łytek – wójt gminy Czernichów.

W Turnieju wzięły udział reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krakowskiego: LO ze Skawiny, LO z Krzeszowic, ZSiPO ze Skały, ZSP z Giebułtowa, ZSRCKU z Czernichowa, ZKS ze Skawiny i ZSTE ze Skawiny.

XVIII Turniej przebiegał w dwóch etapach: indywidualnym, w którym uczestnicy mieli do rozwiązania test obejmujący wiedzę o Europie i drużynowym, w którym uczestnicy odpowiadali na pytania z geografii, historii, kultury, nauki oraz integracji europejskiej. Podczas turnieju uczniowie zmierzyli się również z pytaniami na temat 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości w ramach realizowanego w ZSTE projektu „Nasza Niepodległa”.

Pomysłodawcą i organizatorem turnieju jest pan Andrzej Ciaptacz, nauczyciel i wychowawca w ZSTE w Skawinie.

Wyniki turnieju i więcej informacji: ZSTE w Skawinie

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<