bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Października 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/092018gk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_jesień_2018gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.171012018_1gk-is-95.jpglink
0 1 2 3
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Czysta gmina Czernichów - krok do czystej Europy

W sobotni ranek 21 kwietnia, mieszkańcy wielu miejscowości gminy Czernichów wyruszyli w teren, by w ramach akcji "Czysta gmina Czernichów - krok do czystej Europy" zbierać śmieci zalegające na drogach, w przydrożnych rowach, okolicznych lasach i w sąsiedztwie domów.

- U nas sprzątają dziś mieszkańcy Kamienia i osoby przyjazne Kamieniowi - mówiła sołtys Joanna Paszcza. - Znaleźliśmy w tym pięknym lesie resztki jedzenia, pizzę, reklamówkę pełną śmieci zawieszoną na drzewie, słoik z ogórkami...

W Czernichowie także zgromadzono wiele worków wypełnionych śmieciami. Aktywnie sprzątali sołtys Tomasz Choroszy, radne Czernichowa Bożena Dudek i Katarzyna Zabagło i mieszkańcy.

Bardzo udaną akcję przeprowadzono w Rybnej. Tu w sprzątanie włączyli się członkowie LKS Sokół, OSP Rybna, zuchy i harcerze z IV Szczepu Nadwiślanie, uczniowie, Stowarzyszenie "Wokół Rybnej", sołtys Barbara Łącka i mieszkańcy.

Na sobotę 21 kwietnia zaplanowano sprzątanie w Czernichowie, Dąbrowie Szlacheckiej, Kamieniu, Kłokoczynie, Przegini Duchownej, Przegini Narodowej, Rybnej, Wołowicach i Zagaciu. W sobotę 28 kwietnia w akcję włączą się mieszkańcy Czułówka i Rusocic.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<