bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Października 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/092018gk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_jesień_2018gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.171012018_1gk-is-95.jpglink
0 1 2 3
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Dzień Ziemi 2018 w Szkole Podstawowej w Czernichowie

26 kwietnia w Szkole Podstawowej w Czernichowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Ziemi, największego ekologicznego święta świata.

W tym dniu wielu uczniów i nauczycieli szkoły ubrało się na zielono. Dzieci z klas 0-3 uczestniczyły w spotkaniu z zaproszonymi gośćmi, m. in. z ekodoradcą z Urzędu Gminy Czernichów, panią Agnieszką Smagą. Swoją obecnością zaszczycił ich również pracownik Nadleśnictwa w Krzeszowicach, strażnik leśny, pan Marek Pacek. Wyczerpująco odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci, zachęcał do odwiedzania lasu. W interesujący sposób mówił o lesie i jego znaczeniu dla ludzi i zwierząt, a w szczególności podkreślał znaczenie drewna produkowanego przez ekosystem leśny w procesie wytwarzania energii cieplnej.

Natomiast pani ekodoradca przedstawiła prezentację związaną z odnawialnymi źródłami energii (OZE).

Starsi uczniowie szkoły również uczestniczyli w obchodach Dnia Ziemi. Prezentowali swoje zielone stroje, a przez szkolny radiowęzeł wyemitowano prelekcję związaną z tym świętem. Po południu odbyła się dyskoteka pod hasłem "Zielono mi". W szkole i na świetlicy wykonano gazetki ścienne związane z Dniem Ziemi.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<