bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Seweryn, Paweł
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.psg_baner-01gk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.zimowe_utrzymanie_drog2018gk-is-95.jpglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

I Turniej Karate pod patronatem Wójta Gminy Czernichów

26 maja odbył się Pierwszy Turniej w Karate Tradycyjnym zorganizowany przez Stowarzyszenie Małopolski Klub Karate Tradycyjnego, który swoim patronatem objął Wójt Gminy Czernichów. W Turnieju wystartowało prawie 80 osób, dzieci, młodzież i dorośli.

+ FOTOGALERIA

Wszyscy zawodnicy, niezależnie od wieku, pokazali prawdziwego ducha walki, pomimo stresu i zmęczenia. Techniki karate prezentowane przez wszystkich startujących wykonywane były na 100% ich możliwości. Dzieci i młodzież swoim nienagannym zachowaniem oraz wzorowym przestrzeganiem etykiety karate-do pokazali, że wszystkie umiejętności nabywane podczas treningów przyswajają i wcielają w życie ku niezmiernej radości ich senseia i rodziców. 

Na Turniej zostali zaproszeni znakomici goście. Począwszy od władz naszej gminy z panem wójtem Szymonem Łytkiem i przewodniczącym Rady Gminy panem Zbigniewem Maciejem Kędzierskim na czele, poprzez grupę sędziowską karate, w której skład wchodziły legendy karate polskiego: sensei Wojciech Szarek, sensei Rafał Kamysz, sensei Katarzyna Wierzbicka, sensei Michał Łach, sensei Kamila Gawlińska, sensei Łukasz Guzik. Swoją obecnością zaszczycił nas również sensei Jerzy Lelito, prekursor Karate Tradycyjnego w Małopolsce.

Startujący podzieleni byli na dziesięć grup wiekowych zgodnie ze stopniami uzyskanymi w Karate Tradycyjnym. W sumie na podium stanęło 40 osób - przyznano dziesięć pierwszych miejsc, dziesięć drugich i dwadzieścia trzecich. Zostały również wręczone dwie nagrody specjalne, jedna dla najmłodszego i jedna dla najstarszego uczestnika Turnieju.

Przy okazji Turnieju zorganizowany był piknik Klubowy z okazji dziesięciolecia karate w Rybnej. Pogoda dopisała, więc i zabawa na pikniku była przednia. Goście częstowali się wspaniałymi ciastami przygotowanymi przez rodziców dzieci z klubu, był wyborny tort z babeczek, owoce, zimne napoje, także potrawy z grilla.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<