bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.orka012019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Ciekawe spotkania z koszykówką w Kamieniu

Wizyta wybitnej koszykarki, trening otwarty koszykówki dla dziewcząt i wizyta kapitana Wisły Can-Pack Kraków - ostatnio w Kamieniu sporo działo się w sporcie.

Uczniów Szkoły Podstawowej w Kamieniu odwiedziła była koszykarka Wisły Kraków, Patrycja Czepiec. Sukcesy pani Patrycji to między innymi: Mistrzyni Europy z 1999 r., 6. miejsce na ME w 2001 r., 8. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w 2000 r., Mistrzyni Polski z 2006 r., Wicemistrzyni Polski z 1992, 1999, 2005 r., Brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorek w 1993 r., Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorek w 1992 r.
Uczniowie mieli okazję zagrać i poćwiczyć z panią Patrycją, a także posłuchać o tym, jak wyglądała jej przygoda z koszykówką. Dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję na kolejną wizytę.

Trening otwarty koszykówki dla dziewcząt

Akademia Wisły Can-Pack zorganizowała trening otwarty koszykówki dla dziewcząt. Na treningu pojawiła się liczna, 15-osobowa grupa uczennic Szkoły Podstawowej w Kamieniu. Dziewczęta pod okiem trenerów miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności koszykarskich.

Kapitan Wisły Can-Pack Kraków w Kamieniu

Na treningu koszykówki w Szkole Podstawowej w Kamieniu pojawiła się Magdalena Ziętara, kapitan drużyny Wisły Can-Pack Kraków. Przez 3 godziny uczniowie mieli okazję ćwiczyć i grać pod okiem wybitnej koszykarki. Pani Magda bardzo chętnie odpowiadała na wszystkie pytania uczniów. Po zabawie z piłką przyszła pora na wspólne zdjęcia i autografy. Uczniowie ze szkoły w Kamieniu przygotowali pamiątkowy upominek dla pani Magdy, która obiecała, że w najbliższym czasie znowu nas odwiedzi. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Oprac. Tomasz Celej

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<