bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.orka012019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

IV Zajazd Szlachecki - w deszczu i w dobrym nastroju

24 czerwca, w niedzielę, w Nowej Wsi Szlacheckiej odbyło się wielkie święto małej społeczności, tradycyjny już Zajazd Szlachecki.

Choć skąpani w strugach deszczu, goście, mieszkańcy i osoby z innnych miejscowości dopisali, bo Zajazd Szlachecki cieszy się już popularnością i sympatią. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Darmowe atrakcje dla dzieci: dmuchańce, eurobungee, kule na wodzie. Tradycyjnie też darmowy poczęstunek dla wszystkich, tańce i muzyka na żywo. Wieczorem kibice piłki nożnej mogli śledzić mundialowe zmagania Polaków z Kolumbią.

W trakcie imprezy posadzono dąb o imieniu Kazimierz na cześć zmarłego niedawno dlugoletniego naczelnika OSP, Kazimierza Przebindy. Dąb został posadzony w ramach akcji "100 dębów na 100-lecie niepodległości". Strażacy odebrali od obecnego na imprezie wicemarszałka Wojciecha Kozaka bon na 50 tysięcy na zakup lekkiego samochodu pożarniczo - ratowniczego.

W Zajeździe uczestniczył także wójt gminy Czernichów Szymon Łytek, przewodniczący Rady Gminy Czernichów Zbigniew Kędzierski, radni gminy, dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej, pani Lucyna Socha - Siejka, ks. proboszcz Włodzimierz Szatanik.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<