bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.orka012019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Nagroda Wójta dla najlepszych uczniów

Podczas Wianków Czernichowskich rozdane zostały nagrody dla uczniów ze szkół z terenu gminy Czernichów za szczególne osiągnięcia. Nagrody wręczył wójt Szymon Łytek.

Uczniowie zostali nominowani przez dyrekcję i grono pedagogiczne szkół, do których uczęszczają. W tym roku nagrodzeni zostali:

Dawid Hojda – uczeń VI klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej. Dawid jest osobą kulturalną, systematyczną i koleżeńską. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, a także angażuje się w życie społeczne szkoły i prowadzone akcje charytatywne na rzecz osób niepełnosprawnych.

Marcelina Irlik – uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej w Czułówku. Marcelina, oprócz bardzo wysokiej średniej - 5,91 oraz wzorowego zachowania, angażuje się w życie klasy i szkoły, a także bierze udział w licznych konkursach zdobywając pierwsze bądź drugie miejsca w gminie.

Barbara Drabczyk – uczennica V klasy Szkoły Podstawowej w Kamieniu. Basia jest uczennicą odznaczającą się kulturą osobistą, posiadającą ogromną wiedzę. Angażuje się w życie szkoły oraz bierze udział w konkursach przedmiotowych. W bieżącym roku szkolnym Basia zdobyła I miejsce w konkursie „Krakusek”.

Natalia Starowicz – uczennica III klasy Oddziału Gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Kamieniu. Natalia angażuje się w pracę na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego, solidnie działała w Samorządzie Uczniowskim pełniąc funkcję przewodniczącej szkoły, a także odnosi sukcesy w konkursach przedmiotowych na terenie szkoły, powiatu i województwa. Bardzo chętnie angażuje się również w działalność charytatywną.

Kamil Pieniążek – uczeń V klasy Szkoły Podstawowej w Rusocicach. Kamil osiąga bardzo dobre wyniki w nauce – w tym roku uzyskał średnią 5,82. Chętnie angażuje się w życie szkoły i miejscowości, a także bierze udział w wielu konkursach przedmiotowych, jak i zawodach sportowych.

Karolina Pawlak – uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej w Rybnej. Karolina osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, a także charakteryzuje ją wzorowa postawa uczniowska. Znana jest w środowisku szkolnym jako szczególnie aktywny wolontariusz, na jej pomoc może liczyć wiele osób.

Weronika Gwizdała – uczennica III klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej w Rybnej. Weronika przez wszystkie lata nauki uzyskiwała wysokie wyniki, zawsze była chętna do pracy podczas zajęć pozalekcyjnych, reprezentowała szkołę w wielu konkursach plastycznych. Aktywnie działała w Szkolnym Klubie Wolontariusza oraz reprezentowała szkołę w poczcie sztandarowym.

Amelia Płatek – uczennica IV klasy Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej. Amelia wzorowo wypełnia obowiązki szkolne, rozwija swoje zainteresowania i uzdolnienia oraz systematycznie wzbogaca wiedzę, która znacznie wykracza poza zakres materiału programowego. Uczennica uzyskała najwyższą średnią ocen w bieżącym roku szkolnym – 5,58.

Barbara Tuchowska – uczennica III klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej w Czernichowie. Basia jest uczennicą zdyscyplinowaną i ambitną, która sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Odznacza się bardzo wysoką kulturą osobistą w szkole i poza nią. Jest czynną wolontariuszką Szkolnego Koła Caritas i Fundacji Speed Dog. Podejmuje prace na rzecz szkoły i klasy, często reprezentuje szkołę w zawodach sportowych.

Bartosz Noworyta – uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej w Czernichowie. Bartek wykazuje się znaczącymi osiągnięciami w nauce i sporcie. Jego wiedza i zainteresowania znacznie wykraczają poza programy szkolne. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, brał z powodzeniem udział w wielu konkursach i zawodach sportowych, reprezentując szkołę.


Jagoda Kurosad – uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej w Wołowicach. Jagoda jest dziewczynką wszechstronnie uzdolnioną. Bierze udział w większości konkursów gminnych, szkolnych, kuratoryjnych, zwłaszcza matematycznych, w których zdobywa wysokie miejsca. Gra również na skrzypcach. Zadziwia swoją pracowitością i ambicją. Cechuje ją skromność, wrażliwość i inteligencja.

Julia Łagosz – uczennica III klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej w Wołowicach. Julia wyróżnia się altruizmem, taktem, wysoką kulturą osobistą i empatią. Angażuje się w akcje charytatywne, jak i inne przedsięwzięcia organizowane na terenie szkoły. Była wolontariuszką podczas Światowych Dni Młodzieży, aktywnie pracuje w Samorządzie Szkolnym i sklepiku uczniowskim. Postawa Julii odbiega od przeciętności – dla niej dobro drugiego człowieka jest najważniejsze.

Więcej o Wiankach (link)

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<