bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.orka012019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Wianki Czernichowskie - Piknik Ekologiczny

Tradycyjnie już Wiankom Czernichowskim towarzyszył piknik ekologiczny. Atrakcji i cennych informacji nie brakowało.

Na zaproszenie ekodoradcy przyjechali przedstawiciele firm produkujących, sprzedających i wykonujących usługi instalatorskie branży ciepłowniczej. Ekodoradca wraz z gośćmi z KAPE – Krajowej Agencji Poszanowania Energii z Warszawy udzielała porad i informacji na temat ekologicznych źródeł ogrzewania, odnawialnych źródeł energii, możliwości pozyskania dofinansowywania do wymiany kotłów, przybliżała przepisy uchwały antysmogowej dla województwa małopolskiego. Pod namiotem ekodoradcy dzieci i dorośli mogli zatrzymać się na chwilę, aby porozmawiać o ochronie powietrza oraz wziąć udział w zabawach plastycznych prowadzonych przez mieszkankę naszej gminy panią Dorotę, która jako wolontariusz pomagała w organizacji pikniku ekologicznego.

Więcej o Wiankach (link)

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<