bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.orka012019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

WAKACJE 2018 w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie…

Samorządowe Przedszkole w Czernichowie zapoczątkowało tegoroczny wakacyjny dyżur, który będzie kontynuowany w późniejszych terminach, także przez inne przedszkola w naszej gminie.

W okresie od 1 do 13 lipca w naszym przedszkolu w ramach dyżuru gościliśmy Przedszkolaki z Wołowic, Rusocic, Kłokoczyna oraz z Przegini Duchownej. Podczas codziennych wspólnych zajęć i atrakcyjnych zabaw, nasi Goście mieli możliwość poznać nowych kolegów i zawrzeć nowe znajomości, a może nawet przyjaźnie…    

Jedną z atrakcji wakacyjnego pobytu w naszym przedszkolu była wycieczka do pizzerii w Czernichowie! Pani Grażynka, właścicielka pizzerii poczęstowała nas pyszną pizzą, a panowie Konrad i Piotr, kucharze tutejszej pizzerii opowiedzieli o tym, w jaki sposób przygotowuje się to pyszne danie. Pokazali nam najważniejsze składniki, największym zaskoczeniem było wąchanie drożdży.

Jak to jest? Taka pachnąca pizza, a takie "dziwnie pachnące" drożdże i na dodatek niezbędne w cieście. Podczas delektowania się przysmakiem oglądaliśmy film na dużym ekranie i czuliśmy się prawie jak w kinie... To była fajna atrakcja!!!

W przedostatnim dniu dyżuru wybraliśmy się do krakowskiego ZOO. Wpasowaliśmy się w "okienko pogodowe" i po śniadaniu pojechaliśmy do Krakowa. Oglądaliśmy piękne egzotyczne ptaki, wspaniałe małe i duże drapieżniki, dostojne żyrafy, zebry, tapiry i wiele innych zwierząt. Jednak największym powodzeniem cieszyły się foki, pingwiny i oczywiście słonie. Zwiedzaliśmy Ogród Zoologiczny trzy godziny, zagryzając przy tym kruche paluszki, drożdżówki i słodkie banany. W końcu taka wyprawa wymaga dodatkowego "wzmocnienia"!!! Kolejna bardzo udana atrakcja....i w ogóle nie byliśmy zmęczeni!!!

Dwutygodniowy wspólny czas szybko minął na zabawach oraz różnych atrakcjach. Mamy nadzieję, że koledzy z innych przedszkoli miło spędzili u nas te chwile. Życzymy wszystkim udanych wakacji! Do zobaczenia za rok!!!                                           

(Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć jak wspaniale bawiliśmy się, zapraszamy do galerii zdjęć na naszej stronie internetowej).

 + RELACJA ORAZ FOTOGALERIE Z ZAJĘĆ NA STRONIE PRZEDSZKOLA

(KLIKNIJ)

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<