bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Lipca 2019    |    Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.062019_druk-01gk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.logo_life_listgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.ulotka_OBWARZANEKgk-is-95.jpglink
0 1 2 3
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Tour de Pologne w Czernichowie

4 sierpnia po południu przez naszą gminę Czernichów przejechał, a właściwie przemknął peleton wyścigu kolarskiego 1. etapu 75. Tour de Pologne – Narodowego Wyścigu Niepodległości.

Cała trasa tego etapu mierzyła 134 km, z czego przez gminą Czernichów biegł liczący około 11 km odcinek od Rusocic począwszy, przez Kłokoczyn, Czernichów i Zagacie w kierunku Kaszowa. Zabezpieczali go policjanci oraz druhowie i druhny z wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej naszej gminy (łącznie 58 osób), dbając o to, by peleton mógł sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do Krakowa. Wzdłuż trasy wyścigu dopisali również mieszkańcy gminy, którzy licznie i gorąco kibicowali zawodnikom.

Przypomnijmy, że Tour de Pologne należy do grona największych wyścigów kolarskich świata. Oprócz klasyfikacji generalnej kolarze będą także walczyć w klasyfikacjach – Najlepszy Góral, Najlepszy Sprinter, Najaktywniejszy Zawodnik, a także w klasyfikacji premii Najlepszy Polak. Ponieważ w tym roku przypada stulecie niepodległości Polski, na setnym kilometrze każdego etapu znajdzie się specjalna Premia Niepodległa.

FOTOGALERIA

Krzysztof Sury

Organizatorzy i Wójt Szymon Łytek dziękują strażakom i policji za organizacyjne wsparcie tego przedsięwzięcia.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<