bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.odpady_nietypowe_banergk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.orka012019banergk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.02102017gk-is-95.pnglink
0 1 2
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi
  3. Przegląd prasy
  4. Praca/Nauka
  5. Inne

Aktywne zakończenie wakacji Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Czernichowa

Ostatni tydzień wakacji Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Czernichowa spędziła na obozie sportowym w Dolinie Kościeliskiej, który minął bardzo intensywnie. W programie znalazły się: Hala nad Kalatówkami, Dolina Kościeliska, Przysłop Miętusi, Dolina Małej Łąki, Przełęcz Kondracka i już blisko Giewont, Hala na Stołach, a także treningi, ćwiczenia, marszobiegi…

Trenerem naszej młodzieży była jak co roku Agnieszka Wojciechowska, która jest strażakiem Państwowej Straży Pożarnej i sportowcem. Obóz został w części sfinansowany ze środków budżetu gminy. Choć chwilami było bardzo trudno – strome podejścia, deszczowa pogoda - drużyna wróciła zadowolona i pełna nowych sił. W przyszłym roku zdobywamy jeszcze wyższe szczyty…

W czasie trwania obozu MDP wzięła udział w VIII Wojewódzkim Zlocie MDP Ochotniczych Straży Pożarnych, który odbył się 1 września w Szaflarach. Ponad 1 200 dziewcząt i chłopców z całego województwa małopolskiego uczestniczyło w zawodach sportowych. Młodzież poruszała się grupkami po części Szaflar, rozgrywając w różnych miejscach sportowe konkurencje. Nie zabrakło również okazji do miłych spotkań towarzyskich.

Agnieszka Urbańczyk

 

FOTOGALERIE:

Obóz sportowy w Kościelisku

Zlot MDP w Szaflarach

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<