BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 6 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

KONKURS WOKALNO-RECYTATORSKI „BAJKOWO”

28 kwietnia 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołowicach odbyła się pierwsza edycja konkursu wokalno – recytatorskiego „BAJKOWO” .

Pomysłodawczyniami przeglądu była pani Edyta Jarnot - wychowawca klasy 0 oraz Izabela Majta- wychowawca klasy 2, z Zespołu Placówek Oświatowych w Wołowicach. Po symbolicznym przecięciu wstęgi przez panią Dyrektor Stanisławę Kapusta, wszyscy zebrani przenieśli się do bajkowego świata piosenek, wierszy, tańca i teatru.

Konkurs adresowany był dla uczniów klas 0-3. Zadaniem uczestników było przygotowanie i zaprezentowanie wierszy lub piosenek bajkowych. Recytacjom i występom wokalnym przysłuchiwali się rodzice, dziadkowie i babcie oraz koleżanki i koledzy dopingujący swoich rówieśników. Widownia słuchała z zainteresowaniem wszystkich utworów. Jury w składzie: pani Stanisława Kapusta, pani Grażyna Piwowarczyk, pani Elżbieta Siwek, pani Marta Hojny oraz Magdalena Związek i Dagmara Bereta oceniało dobór repertuaru, pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację utworów i ogólne wrażenie artystyczne. Wszyscy uczniowie otrzymali duże brawa.

Organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji, między innymi: skrzypcowy występ Jagody Kurosad, taniec księżniczki, który zaprezentowała Magdalena Związek, taniec Słowianek w wykonaniu szkolnego zespołu tanecznego „NEONÓWKI”, nowoczesne tańce i muzyczna interpretacja „Rzepki” w wykonaniu klasy 0 oraz długo wyczekiwany pokaz Tajemniczego Gościa-iluzjonisty.

Podczas recytacji wierszy najlepiej zaprezentowali się: Karolina Ochojska– I miejsce, Damian Sternal- II miejsce, Jakub Kowalski-III miejsce. Bajkowe piosenki najpiękniej zaśpiewali:  Emilia Drewnicka – I miejsce, Łucja Siejka- II miejsce, Zofia Brzezińska – III miejsce.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za duży wkład pracy włożony w przygotowanie i zaprezentowanie utworów oraz panu sołtysowi Wiesławowi Piwowarczykowi i panu Franciszkowi Kucharz za pomoc w organizacji konkursu. Gratulujemy laureatom, ich wychowawcom i rodzicom.

 Izabela Majta

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...