bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 17 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz

IX Przełajowy Bieg Zwycięstwa 2015

W czwartek 14 maja 2015 roku w samo południe w Czernichowie już po raz dziewiąty odbył się dla upamiętnienia 70 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej Przełajowy Bieg Zwycięstwa w ramach akcji Polska Biega.

W biegu na dystansie 2 800 metrów uczestniczyło 66 zawodników w wieku od 13 do 18 lat reprezentujących szkoły. Trasę, jak przystało na bieg przełajowy, wytyczono po leśnych ścieżkach wokół góry Chełm, start i meta zlokalizowane były na terenie boiska sportowego LKS Wisła Czernichów. Jak co roku działacze tego klubu przy współudziale druhów z czernichowskiej OSP zapewnili obsługę organizacyjną i porządkową imprezy.

Na jej zakończenie Edyta Urbańczyk-Kowalik w imieniu wójta, Zofia Knapik i Stanisław Bojda – w imieniu LKS Wisła Czernichów wraz z członkiem organizacji kombatanckiej Stanisławem Majerańczykiem wręczyli zdobywcom pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii okolicznościowe puchary, medale oraz dyplomy.

Wyniki w poszczególnych kategoriach;

Dziewczęta 13-15 lat

 1. Anna Zając
 2. Justyna Zając
 3. Patrycja Gwizdała

Chłopcy 13-15 lat

 1. Zabagło Paweł
 2. Daniel Panek
 3. Damian Sawina

Dziewczęta 16-18 lat

 1. Sandra Jencz
 2. Monika Marszałek
 3. Jagoda Grzesiak

Chłopcy 16-18 lat

 1. Mateusz Biel
 2. Karol Kumala
 3. Tomasz Kabionek

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...