BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 8 Kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Julia, Dionizy, January

Pokaz mobilnej ochrony przeciwpowodziowej

18 maja 2015 r. Wójt Gminy Czernichów Szymon Łytek na zaproszenie Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera i Komendanta Głównego PSP – gen. brygadiera Wiesława Leśniakiewicza, wziął udział w pokazie mobilnej ochrony przeciwpowodziowej w Dobczycach.

Głównym elementem pokazu była sztuczna fala powodziowa, dzięki której zostały stworzone warunki zbliżone do panujących podczas powodzi.

Podczas pokazu był prezentowany sprzęt służący mobilnej ochronie przeciwpowodziowej. Między innymi system ogrodzenia z funkcją barier przeciwpowodziowych, system mobilnych składanych zapór przeciwpowodziowych, mobilna modułowa zapora przeciwpowodziowa, trapezowa zapora przeciwpowodziowa napełniana wodą oraz namioty ratownicze.

K.S.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...