BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 4 Kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Wacław, Izydor, Benedykt

II PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI PT. ,, PO ŁĄCE BIEGA LATO ‘’

Dnia 21 maja 2015 r w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie odbył się II Przedszkolny Konkurs Recytatorski z cyklu,, Poeci dzieciom’’, pt. ,,Po łące biega lato ‘’ , pod patronatem Wójta Gminy Czernichów.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu naszej gminy.

Celem konkursu było m.in. zapoznanie i zainteresowanie dzieci poezją dziecięcą ,a także uwrażliwienie Ich na piękno naszej mowy ojczystej.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem – zgłosiło się do występów aż 19 uczestników, reprezentantów wszystkich placówek oświatowych ! Prezentowany poziom recytowanych wierszy był niezwykle wysoki , w związku z czym Komisja Jury, w skład której wchodziło wielu znamienitych Gości - jednogłośnie ustaliła ,iż wszyscy mali artyści zostaną nagrodzeni . Każdy Laureat otrzymał pamiątkowy dyplom i zestaw przyznanych nagród.    

   Po występach wszyscy uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na słodki poczęstunek ufundowany przez zaprzyjaźnionych Sponsorów, a następnie na niezwykle ciekawe warsztaty teatralne Pani Barbary Zajączkowskiej.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Wszystkim osobom ,które wsparły swoją pomocą organizację konkursu !Serdeczne podziękowania kierują również do wszystkich Gości ,którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu !!!

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...