BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 4 Kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Wacław, Izydor, Benedykt

V Festyn Parafialny w Czernichowie

W dniu 13 czerwca 2015 r .w Ogrodzie Plebańskim w Czernichowie obył się V Festyn Parafialny ,,Parafiada”. Imprezę zorganizowali ks. Wiesław Grzechynia, proboszcz tejże parafii oraz Szymon Łytek, Wójt Gminy Czernichów.

W programie znalazły się występy artystyczne przygotowane przez przedszkolaków i uczniów z terenu całej gminy Czernichów. Każdy występ był nagradzany gromkimi oklaskami. Największą atrakcją Parafiady był występ Eleni z zespołem.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...