Gminne zawody sportowo – pożarnicze w Rusocicach

W dniu 14 czerwca 2015 r. przeprowadzono w miejscowości Rusocice gm. Czernichów, gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których wzięły udział 23 drużyny.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY
SĘDZIEGO GŁÓWNEGO
ZAWODÓW SPORTOWO POŻARNICZYCH


W dniu 14 czerwca 2015 r. przeprowadzono w miejscowości Rusocice gm. Czernichów, gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których wzięły udział 23 drużyny. Komisję sędziowską powołał Decyzją nr 40/2015 Zastępca Komendanta Miejskiego PSP  w Krakowie bryg. Andrzej Nowak, a sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Wojciech Kuciński.    

 Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:
-  Ćwiczenie bojowe,
-  Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami,

Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

Sztafeta pożarnicza

Młodzieżowa drużyna dziewcząt do 16 lat
1 miejsce –     OSP WOŁOWICE            z wynikiem łącznym 71,84
2 miejsce -     OSP DĄBROWA SZLACHECKA    z wynikiem łącznym 72,43
3 miejsce -    OSP CZERNICHÓW             z wynikiem łącznym 86,25
4 miejsce –     OSP  KŁOKOCZYN            z wynikiem łącznym 87,06

Młodzieżowa drużyna chłopców  do 16 lat
1 miejsce -     OSP WOŁOWICE            z wynikiem  łącznym 61,56
2 miejsce -     OSP PRZEGINIA NARODOWA    z wynikiem  łącznym 63,40
3 miejsce -     OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    z wynikiem  łącznym 79,05
4 miejsce -     OSP ZAGACIE            z wynikiem  łącznym 79,50
5 miejsce -    OSP RYBNA                z wynikiem  łącznym 81,65

Kobieca drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)
1 miejsce -     OSP     WOŁOWICE            z wynikiem łącznym     77,78
        OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    dyskwalifikacja
        OSP RYBNA                dyskwalifikacja

Męska drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)
1 miejsce -     OSP RYBNA                z wynikiem łącznym 68,53
2 miejsce -     OSP WOŁOWICE            z wynikiem łącznym 69,37
3 miejsce -     OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    z wynikiem łącznym 70,32
4 miejsce -     OSP ZAGACIE            z wynikiem łącznym 71,22
5 miejsce -     OSP PRZEGINIA NARODOWA    z wynikiem łącznym 71,66
6 miejsce -     OSP CZUŁÓWEK            z wynikiem łącznym 72,15
7 miejsce -     OSP KAMIEŃ            z wynikiem łącznym 73,39
8 miejsce -    OSP RUSOCICE            z wynikiem łącznym 76,39
9 miejsce -    OSP CZERNICHÓW            z wynikiem łącznym 78,12
10 miejsce -     OSP KŁOKOCZYN            z wynikiem łącznym 80,22
11 miejsce -     OSP DĄBROWA SZLACHECKA    z wynikiem łącznym 82,74

Ćwiczenie bojowe

Młodzieżowa drużyna dziewcząt do 16 lat
1 miejsce -    OSP WOŁOWICE             z wynikiem łącznym 50,15
2 miejsce –     OSP KŁOKOCZYN             z wynikiem łącznym 53,47
3 miejsce –     OSP  CZERNICHÓW        z wynikiem łącznym 64,16
4 miejsce -     OSP DĄBROWA SZLACHECKA    z wynikiem łącznym 81,51
        
Młodzieżowa drużyna chłopców  do 16 lat
1 miejsce -     OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    z wynikiem łącznym     38,48
2 miejsce -     OSP RYBNA                z wynikiem łącznym 45,03
3 miejsce -     OSP ZAGACIE            z wynikiem łącznym 49,54
4 miejsce -     OSP WOŁOWICE            z wynikiem łącznym 53,92
5 miejsce -     OSP PRZEGINIA NARODOWA    z wynikiem łącznym 56,59

Kobieca drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)
1 miejsce -     OSP WOŁOWICE            z wynikiem łącznym 64,18
        OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    dyskwalifikacja
        OSP RYBNA                dyskwalifikacja

Męska drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)
1 miejsce -     OSP WOŁOWICE             z wynikiem łącznym 30,02    
2 miejsce -     OSP CZUŁÓWEK            z wynikiem łącznym 34,96
3 miejsce -     OSP ZAGACIE            z wynikiem łącznym 35,08
4 miejsce -     OSP RYBNA                z wynikiem łącznym 41,34
5 miejsce -     OSP RUSOCICE            z wynikiem łącznym 41,55
6 miejsce -     OSP PRZEGINIA NARODOWA    z wynikiem łącznym 41,56
7 miejsce -     OSP KŁOKOCZYN            z wynikiem łącznym 44,03
8 miejsce -     OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    z wynikiem łącznym 44,91
9 miejsce -     OSP CZERNICHÓW            z wynikiem łącznym 54,03
10 miejsce -     OSP DĄBROWA SZLACHECKA    z wynikiem łącznym 54,62
11 miejsce -     OSP KAMIEŃ            z wynikiem łącznym 116,12

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

Młodzieżowa drużyna dziewcząt do 16 lat
1 miejsce –     OSP WOŁOWICE             z wynikiem łącznym 121,99
2 miejsce -    OSP KŁOKOCZYN             z wynikiem łącznym     140,53
3 miejsce –     OSP  CZERNICHÓW        z wynikiem łącznym     150,41
4 miejsce -     OSP DĄBROWA SZLACHECKA     z wynikiem łącznym 153,94
        
Młodzieżowa drużyna chłopców  do 16 lat
1 miejsce -     OSP WOŁOWICE            z wynikiem łącznym 115,48
2 miejsce -     OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    z wynikiem łącznym     117,53
3 miejsce -     OSP PRZEGINIA NARODOWA    z wynikiem łącznym     119,99
4 miejsce -     OSP RYBNA                 z wynikiem łącznym 126,68
5 miejsce -     ZAGACIE                 z wynikiem łącznym 129,04

Kobieca drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)
1 miejsce -     OSP     WOŁOWICE            z wynikiem łącznym     141,96
        OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    dyskwalifikacja
        OSP RYBNA                dyskwalifikacja

Męska drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)
1 miejsce -     OSP WOŁOWICE             z wynikiem łącznym   99,39
2 miejsce -     OSP ZAGACIE            z wynikiem łącznym 106,30
3 miejsce -     OSP CZUŁÓWEK            z wynikiem łącznym 107,11
4 miejsce -     OSP RYBNA                z wynikiem łącznym 109,87
5 miejsce -     OSP PRZEGINIA NARODOWA    z wynikiem łącznym 113,22
6 miejsce -     OSP PRZEGINIA DUCHOWNA    z wynikiem łącznym 115,23
7 miejsce -     OSP RUSOCICE            z wynikiem łącznym 117,94
8 miejsce -     OSP KŁOKOCZYN            z wynikiem łącznym 124,25
9 miejsce -     OSP CZERNICHÓW            z wynikiem łącznym 132,15
10 miejsce -     OSP DĄBROWA SZLACHECKA    z wynikiem łącznym 137,36
11 miejsce -     OSP KAMIEŃ            z wynikiem łącznym 189,51

Podczas zawodów do komisji sędziowskiej wpłynęły 2 protesty, które zostały rozpatrzone negatywnie.  W czasie zawodów nie uległ kontuzji żaden z zawodników. Jednocześnie stwierdzam, że zawody zorganizowane były w sposób prawidłowy.

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW SPORTOWO-POŻARNICZYCH
mł. bryg. Wojciech Kuciński

Wstecz

Template Design free joomla templates