BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 16 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdyekomobilność-strategia-rozwojugk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.rowerowy-czernichowgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar

Udany sezon 2014/2015 w klubie Piast Wołowice

Wspaniały Weekend na Słowacji  W weekend 20.06-21.06.2015r. Żeńska Drużyna Piłki Nożnej Piast Wołowice wystąpiła w Międzynarodowym Turnieju Orava Champions Masters który odbywał się w Oravskiej Jasienicy na Słowacji.


W turnieju brało udział 21 zespołów z Polski, Słowacji i Czech.  
Drużyny zostały podzielone na trzy grupy, po 7 drużyn w każdej. W naszej grupie znalazły się takie drużyny jak: Naprzód Sobolów, MFK Rużemberok II, SKF Zilina, FC Spartak Trnava, UKS Jedynka Krzeszowice, OSK Bziny.
Awans do fazy finałowej uzyskiwało 5 najlepszych zespołów. Nasze Dziewczyny zajęły czwarte miejsce w grupie.


W pierwszym dniu rozgrywek w fazie grupowej z udziałem naszej drużyny padły następujące wyniki:
MFK Rużemberok II – Piast Wołowice        0:0
Piast Wołowice – SKF Zilina             1:2
FC Spartak Trnava – Piast Wołowice        0:1
Piast Wołowice – OSK Bziny             1:2
Piast Wołowice – Naprzód Sobolów         0:1
Piast Wołowice – UKS Jedynka Krzeszowice    2:0


W drugim dniu turnieju rozgrywki odbywały się w systemie pucharowym.
W 1/8 finału po bardzo emocjonującym spotkaniu Piast Wołowice pokonał drużynę ASPN Viking Aleksandrów Kujawski 1:0.
W 1/4 finału nasza drużyna zmierzyła się z drużyną Victorii Gaj, i tym razem nasze dziewczyny okazały się lepsze w stosunku 2:1.


W półfinale dziewczyny Piasta Wołowice spotkały się z drużyną MFK Rużemberok I, po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie meczu w regulaminowym czasie gry padł wynik bezbramkowy.  O awansie do wielkiego finału zadecydowała seria rzutów karnych, niestety nasze dziewczyny słabiej egzekwowały jedenastki i do finału awansowała drużyna MFK Rużemberok I.
W meczu o trzecie miejsce w Orava Champions Masters dziewczyny Piasta Wołowice zmierzyły się z Słovanem Bratysława, w tym meczu była niesamowita walka i zaangażowanie z obu stron, każda drużyna zmierzała do tego, aby rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Akcja za akcje, sytuacja spod jednej bramki przenosiła się pod drugą, ale i w tym pojedynku żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki – tak jak w półfinale o zwycięstwie zadecydowała seria rzutów karnych, niestety i w tym meczu nasze dziewczyny słabiej egzekwowały rzuty karne i musieliśmy uznać wyższość drużyny Slovana.
Tym sposobem drużyna Piasta Wołowice wielki sukces zajmując 4. Miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet Orava Champions Masters. Po ostatnim meczu u naszym dziewczyn widać było niesamowita chęć rewanżu, polały się łzy  naszych Słowianek. Te wszystkie mecze pokazały jak dziewczyny potrafią wspaniale walczyć na boisku, mobilizować się wzajemnie, pokazały wspaniały charakter, wole walki i wielkie, ogromne zaangażowanie w to co robią. Były to dwa wspaniałe dni w których dziewczyny pokazały, że drzemią w Nich duże umiejętności.
Dziewczyny dziękujemy! Byłyście wspaniałe i jesteście naszymi bohaterkami Orava Champions Masters.

LKS Piast Wołowice w tym roku powiększył swoją bazę treningową o piękny, funkcjonalny budynek klubowy który będzie służył wszystkim mieszkańcom. W naszym Klubie stawiamy na rozwój młodzieży, posiadamy dwie grupy młodzieżowe chłopców – juniorów oraz młodzików i jedyną kobiecą drużynę piłki nożnej w naszej okolicy.

 

  • Drużyna Seniorów - V liga II grupa, miejsce 5. – trener Mirosław Gaweł
  • Druga drużyna Seniorów - klasa B grupa III, miejsce 7. – opiekun Tomasz Kucharz
  • Juniorzy – awans do I ligi – opiekun Grzegorz Korczek
  • Młodzicy - III liga miejsce 7. – opiekun Michał Kuć
  • Żeńska Drużyna Piłki Nożnej - miejsce 2. Małopolska Liga Juniorek Młodszych – opiekun Krzysztof Socha

 

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...