BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 4 Kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Wacław, Izydor, Benedykt

Piknik Rycerski w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej

W niedzielę 21 czerwaca 2015r. w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej odbył się Piknik Rycerski.

Atrakcji była cała masa... występy poszczególnych grup przedszkolnych w strojach księżniczek, dam dworu i rycerzy, prezentacja herbu grupy oraz tańce dworskie. Nastepnie była niespodzianka od nauczycieli - przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Odbył się pokaz walk rycerskich w wykonaniu Rycerzy. Mielismy okazje strzelać z łuku, jak i skakać na zamku dmuchanym. Nie brakło kiermaszu pysznych ciast oraz potraw typowo dworskich - smalec z chlebem, ogórki kiszone, kanapeczki, bryndza, pieczone pierożki z mięsem.... pychotka. Było też rękodzieło - bransoletki, sakiewki, korale, czepce, łuki, odlewy gipsowe. Po walkach rycerskich czekała na wszystkich pyszna niespodzianka - pieczony prosiak z kaszą i kapustą. Pragniemy wyrazić wdzięczność za pomoc w organizacji Pikniku Wójtowi Gminy Czernichó Panu Szymonowi Łytek, Strażakom z Ochotniczej Straży Pozarnej w Czułówku i w Przegini Duchownej:):):) To był mile spędzony czas i na długo pozostanie w naszej pamięci...

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...