bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Dożynki Gminne w Kamieniu

W dniu 23 sierpnia 2015 r. w Kamieniu odbyły się Dożynki Gminne. Organizatorami dożynek byli: Wójt Gminy Czernichów-Szymon Łytek, Koło Gospodyń Wiejskich w Kamieniu i Ochotnicza Straż Pożarna w Kamieniu. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem korowodu z remizy OSP w Kamieniu do kościoła parafialnego w Kamieniu, gdzie odprawiona została Msza Św. przez dziekana dziekanatu Czernichowskiego ks. Wiesława Grzechynie i proboszcza parafii w Kamieniu ks. Piotra Adamusa. Po mszy starostowie dożynek: Ewa Wrona i Paweł Gala przekazali chleb Wójtowi Gminy Czernichów Szymonowi Łytkowi.
W dożynkach wzięły udział zaproszone delegacje pocztów sztandarowych Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Czernichów, orkiestra dęta OSP w Rybnej, Koło Gospodyń Wiejskich w Kamieniu,, Koło Gospodyń Wiejskich w Rybnej, Koło Gospodyń Wiejskich w Zagaciu, Koło Gospodyń Wiejskich w Rusocicach, Stowarzyszenie Przyjaciół Przegini Duchownej, Stowarzyszenie Kobiet w Przegini Narodowej, delegacja sołtysów z terenu gminy oraz mieszkańcy Kamienia i zaproszeni goście.
Po części artystycznej i przekazaniu wieńców dożynkowych Wójtowi gminy, odbyła się wspólna zabawa, która trwała do późnych godzin nocnych.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...