bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Wizyta w zakładzie u Pana Stanisława Mądrego.

W dniu 3 września 2015 r. do Zakładu Produkcji Wędlin Regionalnych ,,U Madrego” w Nowej Wsi Szlacheckiej przybyła delegacja z RPA na czele z Panią Leoną Archary – dyrektorem Generalnym Rozwoju Infrastruktury. W spotkaniu uczestniczył również Wójt gminy Czernichów Szymon Łytek-gospodarz gminy. Pan Stanisław Mądry opowiedział gościa o swojej rodzinnej firmie, która powstała w 1991 r. i specjalizuje się w produkcji tradycyjnych wyrobów wytworzonych w oparciu o stare przepisy. Jest znany przede wszystkim z produkcji słynnej kiełbasy lisieckiej, a także szynki, polędwiczki, boczków oraz pasztetów.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...