bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Spotkanie informacyjno - konsultacyjne w Czernichowie

We wtorek 29 września br. odbyło się pierwsze z cyklu spotkań organizowanych w ramach tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 dla stowarzyszenia Blisko Krakowa. Na spotkaniu mającym charakter warsztatowy przeprowadzona została analiza SWOT, czyli analiza mocnych i słabych stron naszego obszaru, szans i zagrożeń z nich wynikających, a także celów opracowywanej LSR. Spotkania te są kolejnym etapem prowadzonych konsultacji społecznych w ramach realizowanego Planu włączenia społeczności lokalnej w proces tworzenia strategii.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...