bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2020    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Inauguracyjna iluminacja choinki na rynku czernichowskim.

Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia odbyła się inauguracyjna iluminacja trzynastometrowej żywej choinki postawionej na rynku czernichowskim dzięki sponsorowi oraz osobom i instytucjom,które zainicjowały i wsparły ten pomysł.

W ten niedzielny wieczór przy rozświetlonej choince spotkali się mieszkańcy naszej gminy, a harcerze z IV Szczepu Nadwiślanie przekazali wójtowi Szymonowi Łytkowi, patronującemu temu przedsięwzięciu, symboliczne Światełko Betlejemskie. Dzięki rozdającemu cukierki świąteczne Mikołajowi i nastrojowej oprawie muzycznej przy blasku choinki i śpiewie dzieci wkroczyliśmy w atmosferę świąteczną.  Zapraszamy za rok na rynek w nadziei, że ta tradycja zadomowi się u nas na stałe.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<