BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 20 Września 2020    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

Kolęda Przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

Tradycyjnie jak co roku w okresie przedświątecznym, Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie, zawitały z kolędą i życzeniami świątecznymi w Urzędzie Gminy Czernichów.

Czytaj więcej: Kolęda Przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

Uroczyste włączenie iluminacji świątecznej

W niedzielę 18 grudnia 2016 r. na Rynku w Czernichowie już po raz drugi miało miejsce uroczyste włączenie iluminacji świątecznej. Impreza ta została zorganizowana przez Wójta Gminy Czernichów Szymona Łytka przy wparciu sponsorów, którzy przygotowali dla licznie przybyłych gości gorący posiłek i napoje oraz ufundowali i zamontowali świąteczną choinkę z prezentami.

Czytaj więcej: Uroczyste włączenie iluminacji świątecznej

Dary dla dzieci z Misyjnej Placówki Sióstr Nazaretanek do Czernihowa, Kijowa, Gniewania, Browaru i Żytomierza na Ukrainie

To już po raz trzynasty, odpowiadając na apel Ochotniczej Straży Pożarnej  w Piekiełku – Gmina Tymbark, Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Czernichów wraz z osobami wspierającymi, przekazały dary dla dzieci z Misyjnej Placówki Sióstr Nazaretanek do Czernihowa, Kijowa, Gniewania, Browaru i Żytomierza na Ukrainie. Podarunki te dotrą do potrzebujących dzieci na 6 grudnia, jako podarki mikołajowe.

Czytaj więcej: Dary dla dzieci z Misyjnej Placówki Sióstr Nazaretanek do Czernihowa, Kijowa, Gniewania, Browaru...

Tańczymy, gramy i śpiewamy dla Sławka!

„Tańczymy, gramy i śpiewamy dla Sławka” to hasło wspaniałej imprezy charytatywnej, która  odbyła się w dniu 26 listopada 2016 r. w budynku remizy OSP w Przegini Narodowej. Jej celem było wsparcie znanego tancerza, trenera, a przede wszystkim skromnego człowieka - Sławomira Turskiego.

Czytaj więcej: Tańczymy, gramy i śpiewamy dla Sławka!

Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli i dzieci - Podziękowania

Przedszkolaki i Nauczyciele Samorządowego Przedszkola  w Czernichowie, składają Państwu serdeczne podziękowania za niezwykłe zaangażowanie w głosowanie na zdjęcie naszej pracy konkursowej pt. „Baw się zdrowo na sportowo-owocowo”,

Czytaj więcej: Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli i dzieci - Podziękowania

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...