BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 11 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdyekomobilność-strategia-rozwojugk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.rowerowy-czernichowgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar

Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów 2016 o Puchar Wójta Gminy Czernichów

W samym środku lata, pomiędzy 9 lipca do 6 sierpnia odbył się doroczny Turniej o Puchar Wójta Gminy Czernichów.

Na boisku udostępnionym przez LKS Nadwiślan Rusocice współzawodniczyło siedem drużyn z terenu gminy Czernichów :

LKS Piast Farmina Wołowice

LKS Błękitni Czułówek

LKS Nadwiślan Rusocice

LKS Start w Kamieniu

LKS Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa

LKS Wisła Czernichów

LKS Sokół Rybna

9 i 10 lipca 2016 r. zostały rozegrane mecze eliminacyjne: 9 lipca jako pierwszy mecz miał być rozegrany pomiędzy LKS Piast Farmina I Wołowice z LKS Piast Farmina II Wołowice, natomiast nie przybyła drużyna LKS Piast Farmina II Wołowice oddając mecz walkowerem LKS Błękitni Czułówek z LKS Nadwiślan Rusocice (1:8), natomiast 10 lipca 2016 r. pomiędzy LKS Start w Kamieniu a LKS Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (5:3) oraz LKS Wisła Czernichów a LKS Sokół Rybna (2:6).

Mecze półfinałowe zostały rozegrane 16 lipca 2016 r pomiędzy LKS Piast Farmina I Wołowice i LKS Nadwiślan Rusocice (5:0) oraz LKS Start w Kamieniu i LKS Sokół Rybna (2:2).

Z powodu złych warunków atmosferycznych rozgrywki finałowe zostały przeniesione z 17 lipca na 6 sierpnia 2016 r. O godz. 15.30 – mecz o miejsce III rozegrały LKS Nadwiślan Rusocice z LKS Start w Kamieniu (5:1). O godz. 17.30 odbył się najważniejszy mecz tegorocznych rozgrywek. Spotkanie finałowe o miejsce I rozegrali LKS Piast Farmina I Wołowice z LKS Sokół Rybna (5:0). Podobnie jak w ubiegłym roku zwycięzcą LetniegoTurnieju Piłki Nożnej Seniorów 2016 r o Puchar Wójta Gminy Czernichów został klub z Wołowic – LKS Piast Farmina I Wołowice. Zwycięska drużyna aż pięcioma golami pokonała swoich rywali z Rybnej. Tegoroczne rozgrywki odbywały się pod czujnym okiem sędziego Adama Banacha. Po zakończeniu rozgrywek nadszedł przyjemny moment, którym było wręczenie nagród z rąk Wójta Szymona Łytka. Przyznane zostały okolicznościowe puchary i statuetki, dyplomy oraz bony na zakup sprzętu sportowego. Wyłoniony został także najlepszy strzelec tegorocznych rozgrywek którym okazał się Marcin Gala z LKS Nadwiślan Rusocice. Zdobył on w trakcie turnieju pięć goli. Najskuteczniejszym bramkarzem został Grzegorz Bułat z LKS Nadwiślan Rusocice.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy werwy oraz sportowego ducha!

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...