BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 4 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

Spektakl „Jaś i Małgosia”

Spektakl „Jaś i Małgosia” wystawiony przez kółko teatralne „Amor” pod opieką pani Edyty Jarnot oraz zespół taneczny „Neonówki” prowadzony przez panią Izabelę Majtę był perłą Grudniowego Kiermaszu Świątecznego.

Aktorzy, tancerze Zespołu Placówek Oświatowych zaprosili Dzieci i Nauczycieli na pełną czaru, emocji i wspólnej zabawy opowieść o Jasiu i Małgosi. Historia o perypetiach zagubionego w lesie rodzeństwa, wystawionego na wiele prób, które wpada w ręce Baby Jagi, kończy się szczęśliwie i sprawiedliwie. Pokazuje dzieciom jak niewinność i dobro wygrywa ze złem i jest nagradzane. Odwaga, zaradność i pomysłowość Jasia i Małgosi dodają dzieciom otuchy i wiary we własne siły, a przykład kuszącego domku ze słodkich pierników, który okazał się pułapką, uczy ostrożności.

Uczniowie kółka teatralnego i tanecznego stworzyli niewątpliwie spektakl dla najmłodszych. Jest to widowisko barwne, roztańczone przez „Żabki” oraz „Małe czarownice”, rozśpiewane i doprawione mnóstwem efektów. W przedstawieniu wystąpili również uczniowie młodszych klas w wykonaniu tańca „Poloneza” – klasa 0, wesołego układu „Mikołajków” – klasa1.

Ciężka praca całego zespołu opłaciła się. Uczniowie wraz z Gościem – Świętym Mikołajem, którzy pierwsi zobaczyli spektakl byli zachwyceni. Gromkie oklaski na zakończenie i uśmiechy na dziecięcych buziach były najpiękniejszym podziękowaniem dla wszystkich występujących.

W rolach głównych wystąpili:

JaśMonika Gruszka, MałgosiaEmilia Zabagło, SowaBogusia Kosiniak, NarratorJagoda Kurosad, MatkaJulia Łagosz, WilkStasiu Łagosz, WiewiórkaNatalia Siudek, MiśKarolina Kiedrowska, CzarownicaDagmara Bereta, Krasnal, ZającDominik Gołąb, JeżŁucja Siejka, Paweł Tabor, DrwalKacper Figuła, ŻabyAnia Książek, Julia Jasiołek, Iza Hornik.

Swój wkład w przygotowanie spektaklu miał także pan Franciszek Kucharz, który przygotował piękną dekorację, pani Bogumiła Czuba za upamiętnienie występu pięknymi zdjęciami. Dziękujemy.

+ FOTOGALERIA 1

+ FOTOGALERIA 2

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...