BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 18 Września 2020    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

70-lecie Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

W dniu 24 czerwca 2017 roku Samorządowe Przedszkole w Czernichowie obchodziło 70. rocznicę "urodzin".

Uroczyste obchody rozpoczęła dyrektor Przedszkola pani Elżbieta Galos witając zaproszonych gości: wójta gminy Czernichów, pana Szymona Łytka, sołtysa Czernichowa, pana Tomasza Choroszy, radne gminy Czernichów panią Bożenę Dudek oraz panią Katarzynę Zabagło, księdza proboszcza Wiesława Grzechynię wraz z towarzyszącymi księżmi, dyrektora Departamentu Środowiska przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, pana Tomasza Pietrusiaka, kierowników jednostek samorządowych, dyrektorów placówek oświatowych i kulturalnych, przedstawicieli lokalnych zakładów pracy i instytucji, strażaków OSP Czernichów, absolwentów przedszkola oraz całą społeczność przedszkolną.

Pani dyrektor po przedstawieniu rysu historycznego przedszkola gorąco podziękowała byłym dyrektorom przedszkola na czele z honorowym gościem, panią Marią Kapustą oraz pracownikom przedszkola, nauczycielom i wychowawcom, przedstawicielom władz gminy Czernichów, sponsorom oraz wszystkim przyjaciołom przedszkola, którzy przyczynili się do rozwoju placówki.

W kolejnym punkcie uroczystości głos zabrał wójt gminy Czernichów, Szymon Łytek, który przekazał życzenia i gratulacje z okazji Jubileuszu.

Następnie odczytani zostali byli i obecni pracownicy przedszkola, którym za wieloletnią pracę dyrektor Elżbieta Galos w towarzystwie prezesa OSP Czernichów, Stanisława Wrony oraz komendanta Grzegorza Kowalskiego, podziękowała wręczając kwiaty i dyplomy uznania. Minutą ciszy uczczono pamięć o nieobecnych pracownikach przedszkola. W dalszej części przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny przybliżając zaproszonym gościom, poprzez wiersze i muzykę - swój przedszkolny świat. Chcąc podzielić się swoją radością dzieci ułożyły List do Przyjaciół z Całego Świata, a następnie nadały go "Balonową pocztą”.

Na zakończenie części oficjalnej został uroczyście wniesiony jubileuszowy tort przygotowany przez radę rodziców, którym poczęstowano zebranych rości.

Wartą podkreślenia częścią obchodzonego Jubileuszu było przygotowanie wystawy zdjęć prezentujących wydarzenia z historii przedszkola od roku 1945 do 2005 oraz prezentacji multimedialnej dalszych lat pracy przedszkola do roku 2017. Wśród wielu atrakcji takich jak Kącik Pamiątek Jubileuszowych, pokaz baniek mydlanych, oglądanie samochodu strażackiego OSP Czernichów, malowanie twarzy, zabawy w kulkowym basenie, lody, wata cukrowa był także poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków. Całą imprezę uwiecznili fotografowie - Krzysztof Oprych oraz Wiesław Piwowarczyk, a muzycznie uświetnił występ zespołu Baśniowa Kapela.

Goście żegnając się mieli możliwość dokonania pamiątkowego wpisu do Księgi Przedszkola.

Wszystkim zaangażowanym w Jubileusz przedszkola za życzliwość i wszelką pomoc składamy gorące podziękowania!!!

Organizatorzy Jubileuszu

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...