BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 1 Października 2020    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

VIII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze

Dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Czernichowie zajęły II miejsce na VIII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.

 

Zawody odbyły się 2 września w Nawojowej Górze. Regulamin zawodów został dostosowany do międzynarodowych przepisów CTIF, co wymagało od drużyn startujących bardzo dużo pracy i ciężkich treningów oraz przygotowania specjalnego toru do ćwiczeń.

Grupa wystąpiła w składzie: Joanna Podzoba, Klaudia Węgrzyn, Patrycja Urbańczyk, Aleksandra Kopeć, Gabriela Lis, Barbara Tuchowska, Amelia Łukowska, Aleksandra Dzieciuch, Patrycja Szczypczyk, Katarzyna Bednarczyk. Trenerem drużyny był Michał Martyna, a opiekunami Katarzyna Martyna, Agnieszka Urbańczyk oraz Anna Węgrzyn.

Dziewczynom wiernie towarzyszyli i pomagali koledzy i koleżanki z drużyny: Maciej Figuła, Michał Mlostek, Mateusz Zalarski, Anna Kasperkiewicz, Oliwia Sijka, Zosia Hendel, Weronika Krupa, Krzysztof Urbańczyk. Miejsce na tor do ćwiczeń udostępnili dyrektor ZSRCKU w Czernichowie, Grzegorz Bylica oraz pan Juliusz Boroń.

Inni członkowie drużyny, którzy również aktywnie uczestniczą w życiu jednostki, a z racji wieku i ograniczonej liczby osób w drużynie startującej nie mogli brać udziału w zawodach to: Klaudia Wyzgał, Aleksandra Celer, Patrycja Robakiewicz, Magda Robakiewicz, Patryk Sroka, Wojtek Galos, Agnieszka Szczepaniak, Zuza Brocka oraz Oliwia Galos.

Nagrody i dyplomy wręczył wicestarosta krakowski, Wojciech Pałka. Wynik ten jest wielką motywacją młodzieży do działania w drużynie OSP Czernichów i odnoszenia dalszych sukcesów.

AU

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...