BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 4 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

Zabawa: Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2017

Cykl wakacyjnych wydarzeń dedykowanych dzieciom i młodzieży zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania Blisko Krakowa - już za nami!

Całe wydarzenie sfinansowane zostało przez sześć gmin członkowskich stowarzyszenia oraz przez Powiat Krakowski. Wszystkie urzędy gminne wsparły nas również gadżetami, które zostały przekazane uczestnikom zabawy w trakcie warsztatów.

Z naszą zabawą gościliśmy w każdej z gmin LGD Blisko Krakowa. Jej realizację rozpoczęły warsztaty w Woli Radziszowskiej, gdzie uczestnicy gotowali kudłate kluski. W Piekarach dzieci piekły chleb i tradycyjną metodą wyrabiały serki. Podczas kolejnego weekendu, w Mogilanach, tańcowaliśmy z Zespołem Regionalnym Mogilanie. W Zabierzowie dzieci lepiły z gliny, a tematem przewodnim zajęć były amonity. Na kolejnych warsztatach uczestnicy mogli popróbować swoich sił w siodle, jeżdżąc konno na Czernichowskich Błoniach. Zabawę zakończyły warsztaty w Świątnikach Górnych, podczas których odkrywane były ślusarskie tajemnice.

Każde dziecko, które zgłosiło się do zabawy otrzymało Dziennik Odkrywcy. Zaszyfrowane w nim hasło finałowe można było odkryć po wpisaniu wszystkich literek wyszczególnionych w zagadkach i łamigłówkach. Rozwiązaniem okazała się nazwa „Skarbek”. To imię postaci, która wkrótce będzie bohaterem kolejnej zabawy organizowanej przez nasze stowarzyszenie.

Dzieci, które wzięły udział w trzech warsztatach, uzupełniły Dziennik Odkrywcy i zebrały trzy naklejki, otrzymały nagrodę, którą można było odebrać na stoisku LGD Blisko Krakowa, podczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Krzęcinie.

Wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w tegoroczną edycję Zabawy Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa, rodzicom i opiekunom, a przede wszystkim naszym małym Odkrywcom, dziękujemy za wspólne odkrywanie skarbów!

Mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy i razem będziemy odkrywać Skarby Blisko Krakowa.

LGD Blisko Krakowa
Aleksandra Trela

13092017 2

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...