Dzisiaj jest: 17 Października 2019    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Projekty Stowarzyszenia Blisko Krakowa

lgdLokalna Grupa Działania Blisko Krakowa zaprasza do poznania operacji, które zostały zrealizowane lub są w trakcie realizacji dzięki otrzymanemu wsparciu funduszy europejskich „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Prezentowane projekty współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej: Projekty Stowarzyszenia Blisko Krakowa

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Czernichów w teatrze

Młodzież z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernichowie spędziła wieczór Andrzejkowy w teatrze.

Czytaj więcej: Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Czernichów w teatrze

Mikołajowe prezenty dla dzieci z Ukrainy

To już po raz piętnasty, odpowiadając na apel Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekiełku – Gmina Tymbark, Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Czernichów wraz z osobami wspierającymi przekazały dary dla dzieci z Misyjnej Placówki Sióstr Nazaretanek w Żytomierzu na Ukrainie.

Czytaj więcej: Mikołajowe prezenty dla dzieci z Ukrainy

"List do Sąsiada"

Z okazji Dnia Czystego Powietrza, który obchodziliśmy 14 listopada 2018 r., zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Czernichów do napisania „Listu do sąsiada”. Zadaniem dzieci było namówienie dorosłych do zmiany źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne oraz przekonanie ich, że takie ogrzewanie jest lepsze, wygodniejsze, a przede wszystkim zdrowsze.

Czytaj więcej: "List do Sąsiada"

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<