BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 23 Września 2020    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

Wycieczka integracyjna do Piwnicznej Zdrój

Od 28 do 30 maja uczniowie III klas ze Szkół Podstawowych w Rusociach i Nowej Wsi Szlacheckiej oraz z II i III klasy ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu uczestniczyli w wycieczce do - leżącej nad Popradem w Beskidzie Sądeckim - Piwnicznej Zdrój.

41 dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami: Romą Nienartowicz, Anną Rams, Ewą Rosek i Renatą Wieczorek bardzo aktywnie i miło spędziły ten czas. Zarówno pogoda jak i humor dopisywały wszystkim przez cały pobyt.

Pierwszego dnia dzieci udały się do Parku Linowego w Rytrze, gdzie świetnie się bawiły. Po udanej zabawie wróciły do ośrodka „Filarówka”, gdzie czekała już kolejna atrakcja – ognisko z kiełbaskami. 

Następnego dnia zaraz po pysznym śniadaniu uczniowie udali się do Krynicy Zdrój, gdzie zwiedzali miasto, a także odwiedzili pijalnie wód mineralnych, w której skosztowali leczniczej wody Słotwinki. Niezapomnianym przeżyciem był dla wszystkich wyjazd koleją gondolową na Jaworzynę Krynicką. Przejeżdżając z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny wzdłuż stoku góry podziwiali niepowtarzalne krajobrazy i soczystą beskidzką przyrodę. Kolejnym punktem wycieczki był wyjazd na Górę Parkową położoną na terenie Parku Zdrojowego, na której oprócz pięknych widoków na dzieci czekały rajskie ślizgawki i zjeżdżalnia pontonowa. Po pełnym wrażeń dniu nie zabrakło oczywiście zabaw i gier sportowych. Wieczorem odbyła się również dyskoteka.

Ostatniego dnia zwiedzali Piwniczną Zdrój. Wszyscy podziwiali rynek miasteczka, charakterystyczny dla tego regionu oraz studnie miejską. Udali się także na pyszne lody wyprodukowane właśnie tutaj w tradycyjny sposób. Największą atrakcją tego dnia okazały się kąpiele w basenie na terenie ośrodka. Zabawom w wodzie nie było końca! Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z żalem pakowali walizki. To był bardzo udany wyjazd i wszyscy wracali bardzo usatysfakcjonowani.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...