BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 23 Września 2020    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5
Progress bar

Pasowanie na Przedszkolaka wraz z przekazaniem oczyszczacza powietrza w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie

15 października 2018 r. w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka nowo przyjętych dzieci, podczas którego został przekazany oczyszczacz powietrza od Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy.

Tę niezwykłą uroczystość swoją obecnością zaszczycili: pan Szymon Łytek - Wójt Gminy Czernichów, pan Tomasz Pietrusiak – Zastępca Dyrektora Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, pani Agnieszka Smaga - gminny ekodoradca, Rodzice naszych Przedszkolaków oraz oczywiście nasze Przedszkolaki!

Uroczystość rozpoczęła się krótkimi występami artystycznymi dzieci z poszczególnych grup, a następnie odbyło się uroczyste pasowanie. Pani Dyrektor, w obecności zaproszonych Gości, wielką kredką pasowała nowe dzieci na Przedszkolaka. Dzieci uroczyście składały swoje pierwsze ślubowanie, Rodzice natomiast w obecności świadków składali rodzicielskie obietnice. Na pamiątkę tego wydarzenia Przedszkolaki otrzymały kolorowe dyplomy oraz drobne prezenty ufundowane przez Radę Rodziców.

Pani Dyrektor złożyła również Nauczycielom i całemu Personelowi przedszkola najserdeczniejsze życzenia z okazji minionego Dnia Edukacji Narodowej.

W drugiej części uroczystości pani Agnieszka Smaga, gminny ekodoradca, po krótkiej prelekcji przekazała dzieciom do przedszkola oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacz ten Przedszkolaki otrzymały od Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pod nazwą "Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze", współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Przedszkolaki otrzymały także drobne upominki od Pana Marszałka, które dla każdej grupy przekazał w Jego imieniu Pan Tomasz Pietrusiak.

Przedszkolna uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Pyszne ciasta i babeczki na tę okazję przygotowały Mamusie naszych Wychowanków, za co bardzo dziękujemy!

Panu Marszałkowi dziękujemy za wspaniały prezent, który mamy nadzieję będzie służył nam przez lata i efektywnie zadba o lepszą jakość powietrza w naszych przedszkolnych salach.

 

Elżbieta Galos

Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

 

GALERIA

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...