Dzisiaj jest: 29 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil

Orszak Trzech Króli w Wołowicach

6 stycznia 2019 r. ulicami Wołowic przeszedł Orszak Trzech Króli zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Wołowice.

Uczestnicy Orszaku wyruszyli o godz. 15.00 spod Domu Ludowego. W uroczystym pochodzie przeszli do Stajenki znajdującej się na Wzgórzu Krzemiennik, by pokłonić się Dzieciątku Jezus, a następnie udali się do domu weselnego "Krzemieniec", gdzie odbył się występ dzieci z Ogniska Artystycznego "Szlif" oraz pokaz Jasełek w wykonaniu Stowarzyszenia Grupa Teatralna CREDO. Po przedsawieniu zgromadzeni mieszkańcy wspólnie świętowali i kolędowali przy akompaniamencie akordeonisty Kamila Bębenka. Na uczestników Orszaku czekał również poczęstunek.

GALERIA CZ. I

GALERIA CZ. II

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...