Dzisiaj jest: 17 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz

Budowa sieci światłowodowej w gminie Czernichów

Informujemy, że w lutym 2019 na terenie Czernichowa, Zagacia, Wołowic, Dąbrowy Szlacheckiej oraz Wyźrału będą prowadzone prace inwestycyjne związane z instalacją kabli światłowodowych na przygotowanych do tego celu słupach telekomunikacyjnych. Prace będą prowadzone przez pracowników inwestora - firmy Fiberlink Sp. z o.o.

Firma Fiberlink Sp. z o.o.  prowadzi w gminie Czernichów inwestycje związane z budową nowoczesnej sieci światłowodowej, która zapewni mieszkańcom możliwość korzystania z szybkiego łącza Internetowego oraz innych usług telekomunikacyjnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Internetowej pod adresem:

http://fiberlink.pl/pl/aktualnosci

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...