Dzisiaj jest: 31 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Beniamin, Gwidon

Fundacja "Obraz w Pigułce" i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Czernichowa

Na zaproszenie Krakowskiej Fundacji „Obraz w pigułce / A Dose of Painting” Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Czernichowa wzięła udział w warsztatach wolontariackich pt. „Świat bez wad”.

Podczas warsztatów pod czujnym okiem artysty-malarza Marcina Kowalika z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie powstawały obrazy dla Szpitala Dziecięcego w Poznaniu. Dodatkowo młodzież uczestniczyła w warsztatach komputerowych IT, uczyła się obsługi drukarek 3D i szkoliła się w tematyce komputerów, ruterów, serwerów... Warsztaty odbywały się bowiem w krakowskim oddziale firmy CISCO - światowego lidera w zakresie IT i sieci. Jest to kolejne spotkanie młodzieży strażackiej z Czernichowa, podczas którego w ramach działań Fundacji „Obraz w Pigułce” powstają małe dzieła wspierające działania charytatywne fundacji.

Agnieszka Urbańczyk

 ZDJĘCIA

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...