Dzisiaj jest: 31 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Beniamin, Gwidon

Jak uczciliśmy Dzień Babci i Dziadka w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie?

Pod koniec stycznia 2019 roku Samorządowe Przedszkole w Czernichowie zorganizowało Uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Jest to wyjątkowe święto, na które co roku przybywa bardzo liczne grono gości, nawet z odległych miejsc Polski. Dzieci z każdej grupy, pod patronatem pań wychowawczyń przygotowały przedstawienia. Grupa najstarsza śpiewając kolędy i pastorałki oraz pięknie recytując wiersze przedstawiła historię narodzin pana Jezusa. Dzieci z grupy średniej przygotowały program artystyczny, który opowiadał o ich miłości do ukochanych Babć i Dziadków. Najmłodsi przedszkolacy wystąpili w inscenizacji o tematyce zimowej. Babcie i Dziadkowie z wszystkich grup wzięli udział w ciekawych konkursach i zawodach, które przysporzyły wiele radości i uciechy. Na zakończenie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Mamusie naszych Przedszkolaków. Podczas wspólnego biesiadowania, zaproszeni goście mieli możliwość spędzić czas z wnukami oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia, które można obejrzeć na stronie naszego przedszkola. Babcie i Dziadkowie otrzymali także niezapomniane prezenty, własnoręcznie wykonane przez ich wnuczęta.

Anna Chodacka

nauczyciel z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

 

FOTOGALERIA CZ. I

FOTOGALERIA CZ. II

FOTOGALERIA CZ. III

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...