Dzisiaj jest: 28 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej

We wtorek 26 lutego w Przegini Duchownej została uruchomiona wypożyczalnia trzykołowych rowerów rehabilitacyjnych. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej pozyskał sześć pojazdów, z których bezpłatnie mogą korzystać niepełnosprawni: dzieci, młodzież i dorośli.

W wypożyczalni dostępne są stabilne i wygodne rowery rehabilitacyjne umożliwiające prowadzenie aktywnego stylu życia osobom dotkniętym niepełnosprawnością. Działanie placówki opierać się będzie na zasadzie wypożyczenia roweru na określony czas. Wypożyczalnia czynna jest w godzinach otwarcia Zespołu, czyli od 7-17, od poniedziałku do piątku.

Fundacja Eco Textil poszukuje kolejnych, chętnych podmiotów do współpracy przy prowadzeniu lokalnych punktów wypożyczeń w innych miastach.
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na: https://ecotextil.pl/rowery-eco-textil/

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...