Dzisiaj jest: 29 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

XVII Zimowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów

10 marca 2019 r. odbył się XVII Zimowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem "Zima na sportowo". W zawodach wzięło udział siedem drużyn reprezentujących ludowe kluby sportowe działające na terenie gminy Czernichów: LKS Piast Farmina, LKS Sokół Rybna, LKS Start Kamień, LKS Nadwiślan Rusocice, LKS Wisła Czernichów, LKS Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa, LKS Błękitni Czułówek.

 

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, a Zwycięzcą Turnieju została drużyna, która po zsumowaniu punktów zajęła najwyższe miejsce w tabeli. W tym roku najlepszą drużyną okazał się LKS Sokół Rybna, który zdobył 15 punktów, w rozgrywkach ulegając jedynie Startowi Kamień. Ten natomiast nie przegrał żadnego meczu, jednak remisy z Piastem Farmina oraz Wisłą Czernichów nie pozwoliły Startowi na objęcie prowadzenia i ostatecznie drużyna z 14 punktami na koncie zajęła II miejsce. Na najniższym stopniu podium uplasował się LKS Piast Farmina uzyskując 10 punktów. Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył Sławomir Klimkowicz z LKS Sokół Rybna, który strzelił dla swojej drużyny aż 8 bramek, natomiast Najlepszym Bramkarzem został Grzegorz Bułat z LKS Piast Farmina. Zwycięzcom oraz uczestnikom Turnieju zostały przyznane okolicznościowe puchary i statuetki, dyplomy oraz bony na zakup sprzętu sportowego.

ZDJĘCIA

Mecze, które zostały rozegrane na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Alwerni prowadzili sędziowie: Sławomir Steczko i Wojciech Curyło - sędziowie zrzeszeni w Kolegium Sędziów przy MZPN w Krakowie.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...